Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/Auto-Chemiker/domains/male-plany-filmowe.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/Auto-Chemiker/domains/male-plany-filmowe.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 O nas - Małe Plany Filmowe

Małe Plany Filmowe

To grupa produkcyjna składająca się z operatorów, montażystów, fotografów, charakteryzatorek i scenografów, dzięki której Twój pomysł zmieni się w realizację filmu i zdjęć. Realizujemy wspólne projekty już od trzech lat, dzięki czemu wspólnie stworzyliśmy ponad 100 filmów, w tym instruktażowe, produktowe, fabularne, teledyski, trailery, relacje z konferencji i eventów.

Producentka od planów specjalnych: na dachu, pod mostem czy w rzece – wszędzie da się coś nakręcić. Pasję do filmowania odkryłam w sobie gdzieś między starą kamerą taty, a małym handicamem na studiach dziennikarskich, gdzie powstała pierwsza etiuda o hazardzie. Jako kierownik produkcji, zrealizowałam między innymi teledysk Emi Mos w Barcelonie, film „Mosty” wyświetlany na wrocławskim stadionie przed 700-osobową widownią, a także film krótkometrażowy „Chryzantemy” produkcji Studio Munka i pełnometrażowy film fabularny „Dziura w głowie” – wkrótce w kinach.

Od 2016 roku rozpoczęłam działalność producencką skupioną na tworzeniu krótkometrażowych filmów fabularnych z udziałem młodych twórców.

Dorota-male-plany

„Doradzimy już na poziomie scenariusza, na co warto zwrócić uwagę przy tworzeniu filmu dla konkretnego odbiorcy. W swojej ofercie posiadamy również możliwość najmu kamery, akcesoriów oraz sprzętu oświetleniowego. Więcej informacji na mojej stronie… 😉 ”

Dorota Schleiss